شرایط بازگشت کالاکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


بازگشت کالا

 شرایط ضمانت بازگشت کالا                      

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا  به دلایل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با  سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این  پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد و به هنگام تحویل کالا توسط مامور پست دارای آثار خسارت ، متلاشی و دستخوردگی از دریافت کالا خودداری فرمایید و با امور مشتریان زیبانت تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید تا پست نسبت به برگشت کالا اقدام نماید سپس زیبانت پس از برگشت کالا نسبت به ارسال مجدد کالا یا استرداد وجه بنا بر درخواست خریدار اقدام خواهد کرد .             

 نحوه مرجوعی کالا                      

برای بازگرداندن کالا لازم است ابتدا موضوع را به امور  مشتریان زیبانت اطلاع دهید. برای تماس یکی از این دو روش را انتخاب کنید: 1-با شماره  09355421421 با امور مشتریان تماس بگیرید  2-در اکانت کاربری خود، در بخش خریدهای من وارد شده و به امور مشتریان زیبانت ایمیل ارسال نمایید. در ایمیل، درخواست خود را به همراه شماره  فاکتور و علت بازگشت کالا ارسال بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده و طی یک روز کاری با شما تماس بگیرند. در این تماس، ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود. در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده  توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید.              

 نحوه تسویه حساب کالای بازگردانده شده                      

برای بازگرداندن کالا، ابتدا روش بازگرداندن کالا را با امور مشتریان زیبانت هماهنگ نمایید. در بازگشت کالا از شهرستان ها باید قبض پست به همراه کالا ارسال شده و یا در اولین فرصت تصویر آن از طریق ایمیل یا واتساپ برای بخش امور مشتریان زیبانت فرستاده شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید زیبانت و یا پست عادی سفارشی، باز  گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.