روش ارسال و تحویل کالاکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


ارسال و تحویل

نحوه ارسال مرسولات شهری                       

کالاهای درون شهری در زمان انتخابی شما با پیک ویژه و پست شهری ارسال می شود.                           

 هزینه ارسال مرسولات شهری                    

 هزینه مرسولات شهری بر اساس تعرفه پیک ویژه و مرسولات پست شهری ارسال می شود.                           

نحوه ارسال به شهرستان ها                      

کالا با پست پیشتاز و سفارشی بر اساس انتخاب مشتری به شهرستانها ارسال می شود و طی مدت زمان 1 تا 7  روز کاری بعد از زمان انتخابی شما بر اساس نوع سرویس و مسافت و بعد جغرافیایی به دستتان می رسد. بنابراین زمان انتخابی  شما برای ارسال، زمانی است که بسته شما در زیبانت آماده ارسال شده و به  پست تحویل داده می شود.   

هزینه ارسال با سرویس پست سفارشی و پیشتاز به شهرستان                      

هزینه مرسولات ارسالی به شهرستان بر اساس انتخاب مشتری و نوع سرویس سفارشی و پیشتاز برابر با تعرفه اعلامی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه می گردد .

نحوه اطلاع از کد پیگیری پست                       

با تحویل  کالا به پست، کد رهگیری در حساب کاربری شما در زیبانت ثبت می شود و برای  شما از طریق پیامک ارسال می شود. با استفاده از این کد رهگیری، می توانید  از وضعیت پستی بسته خود در سایت رهگیری newtracking.post.ir مطلع شوید.            

 حذف و اضافه کردن کالا در سفارش ثبت شده                      

امکان تغییر و حذف و اضافه کردن کالا در سفارش ثبت شده وجود  ندارد. اما در صورتی که بسته شما در مرحله "ثبت سفارش" است می توانید خرید  خود را کنسل نمایید تا هزینه به حساب شما بازگردانده شود و سفارش جدیدی  ثبت کنید. توجه کنید در این صورت تخفیفات و هدیه های موجود در فاکتور شما  کنسل می شود و خریدی با شرایط جدید ثبت خواهید کرد. توجه کنید در صورتی که کالا به مرحله "تحویل به بسته بندی" رفته باشد،  امکان کنسل شدن سفارش وجود ندارد و لازم است تأمل نمایید تا کالا توسط پیک  یا پست به زیبانت بازگشت داده شود و سپس هزینه بسته با حساب شما بازگردانده  شود.            

 نحوه تغییر تاریخ و یا آدرس ارسال                        

در صورتی که بسته شما در مرحله "ثبت سفارش" است امکان  تغییر زمان ارسال و یا آدرس وجود دارد و می توانید برای اعمال تغییرات مورد  نظر خود با امور مشتریان زیبانت تماس بگیرید. اما در صورتی که کالا به  مرحله "تحویل به بسته بندی" رفته باشد، امکان هیچ گونه تغییری در زمان و یا  آدرس وجود ندارد و امور مشتریان به آن دسترسی ندارد. در این حالت، اگر نمی  توانید در آدرس ثبت شده حضور داشته باشید و یا زمان ارسال برای شما مناسب  نیست، باید تأمل نمایید تا کالا توسط پیک یا پست به زیبانت بازگشت داده شود  و هزینه بسته با حساب شما بازگردانده شود.